O MNĚ                

Milí přátelé ♥♥♥

Jmenuji se Eva Bříšková a narodila jsem se v roce 1963 Kralupech nad Vltavou, kde jsem prožila své dětsví a dospívání. Oba mí rodiče byli velmi pracovití, maminka byla velmi laskavá, moudrá a inteligentní žena.
Tatínek byl nesmírně šikovný a s úžasem jsem jej pozorovala při jeho práci. Vždy měl jasnou představu, při obtížích si okamžitě věděl rady
čímž mě jako dítě fascinoval. Často jsem se svými sourozenci pracovala po jeho boku, jsem z 5 dětí nejmladší. Tatínek vládl nekompromisně pevnou rukou a jeho slovo byl zákon!!!
V čase dospívání jsem se vyučila prodavačkou,vdala se a stala se matkou 3 dětí. Mezi tím mi zemřeli oba rodiče a můj nesnadný osud se odvíjel dál.
Netrvalo dlouho, přišla vážná nemoc a tak jako nejeden z Vás jsem se i já dotkla pomyslného dna. Pláčeme, zoufáme si, zlobíme se a ptáme se - proč zrovna "JÁ"...
A to mě donutilo zamyslet se nad skutečným smyslem lidské existence! Začala jsem tedy hledat odpovědi na spousty PROČ???
Výkladu z karet se věnuji již 18 let.... celý život se učíme a zušlechťujeme své duše. Já jsem měla to štěstí, že mi osud přivedl do cesty lektorku RENATU HERBER, která je zároveň autorkou prvních českých vydání "POSELSTVÍ TAROTU" a pod jejím profesionálním vedením jsem absolvovala výuku "POSELSTVÍ TAROTU A POSELSTVÍ RUN VÝKLADU V PRAXI".

TAROT SE STAL MOU LÁSKOU A OSUDEM. BYLO MI DOVOLENO NAHLÉDNOUT A ČÍST Z TĚCHTO POSVÁTNÝCH LISTŮ A JSEM PŘIPRAVENA ODPOVĚDĚT NA VAŠE OTÁZKY.

Tímto bych chtěla poděkovat svým rodičům, rodině, přátelům, Renatce Herber, všem ostatním, kteří mne provázeli a doposud provází na této cestě k poznání...

Eva Bříšková